Wyjątkowy Halloweenowy makijaż


0

Zamiast zakrywać całą twarz jej wewnętrzną anatomią, staraj się tylko o jedną czwartą, obrysowując kość szczęki, szkliwo i oczodoł za pomocą fluorescencyjnych odcieni. Narysuj swój szkic za pomocą świecącego w ciemności proszku pigmentowego, aby uzyskać efekt podobny do tego, który widzisz tutaj. Wizażystka efektów specjalnych Lisa Maria Murphy zainspirowała się Ghostface w sekwencji Krzyku, aby stworzyć ten meta chwilę. Dzięki inteligentnym metodom makijażu Romanie-Jade Tulloch zmieniła się w lalkę Bratz, która zbytnio zbliżyła się do ognia.

Postaraj się, aby wyglądała na wszystko, na przykład makijaż Zombie Queen. Dużo rumieńców, biała peruka i falsyfikaty sprawiają, że Halloween wygląda tak na czasie.

Upiększ swój upiorny wygląd zadymionym okiem, trzepoczącymi rzęsami i wyrzeźbionym czołem. Jedynym dopuszczalnym bagażem pod okiem jest w rzeczywistości bagaż projektantów. Podnieś to zdanie na wyższy poziom, biorąc udział w twoich oczach rysunkami twoich ulubionych akcesoriów. Jeśli naprawdę chcesz wykazać się kreatywnością, dodaj szczegółowe informacje o komikach-e-bookach 2D do swojego kostiumu 3D z pop-artowymi odmianami, kropkami i oczywiście ręcznie narysowaną tiarą. Oto rozmarzone oko, którego osiągnięcie nie zajmie godzin. Zamiast wybierać w ostatniej chwili kombinację kociego oka i kociego ucha, zmień wszystko dzięki temu marzycielskiemu przesadnemu skrzydlatemu linerowi przypominającemu cudownego motyla. Opalizujące wężowe łuski i delikatnie rozmieszczone klejnoty i blask tworzą dziwnie eteryczny, nieskończenie interesujący, wężowy blask.


Podoba Ci się? LUBIĘ TO? Podziel się z przyjaciółmi!
0
Marcelina Wróblewska
Wieczna optymistka, na co dzień zajmująca się marketingiem. Od czasu do czasu tworzę publikację na kilku portalach, co sprawia mi satysfakcję i frajdę.
0 komentarzy

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *