Wszyscy moi przyjaciele nie żyją – czy warto zobaczyć?


0

Niedawno na popularnej platformie Netflix emitującej polskie, jak i zagraniczne filmy i seriale, pojawiła się nowa produkcja pt. „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją” z udziałem m.in. młodej i popularnej celebrytki Julii Wieniawy-Narkiewicz.

Widoczne, dość niskie, oceny filmu w internecie, początkowo mogą nie za bardzo zachęcać do obejrzenia produkcji. Jednak, po obejrzeniu, zastanawiam się czemu większość recenzji jest aż tak nieprzychylna? Uważam, że film jest warty zobaczenia, gdyż moim zdaniem fajnie wpisuje się w klimaty amerykańskich produkcji. Co najważniejsze, fabuła również jest dość ciekawa oraz zdecydowanie można się dużo uśmiać podczas oglądania.

„Wszyscy moi przyjaciele nie żyją” to kino typowo gatunkowe. Stworzone trochę właśnie na wzór amerykańskich produkcji. Włączając film, należy właśnie się tego spodziewać. Jak dla mnie, jest to idealna propozycja lekkiej, a zarazem trochę zwariowanej rozrywki na zimowy, długi wieczór. Osobiście polecam zobaczyć na własne oczy, podchodząc do filmu z odpowiednim dystansem i humorem. 😊


Podoba Ci się? LUBIĘ TO? Podziel się z przyjaciółmi!
0
Marcelina Wróblewska
Wieczna optymistka, na co dzień zajmująca się marketingiem. Od czasu do czasu tworzę publikację na kilku portalach, co sprawia mi satysfakcję i frajdę.
0 komentarzy

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *