Piotr Łącz został zawodowym pięściarzem


1
Piotr łącz został zawodowym bokserem

Wczoraj na swoim fanpage na facebooku polska grupa promotorska Queensberry Polska ogłosiła nowego zawodnika w swojej stajni, a został nim 23 letni zawodnik dotychczas występujący w wadze ciężkiej – Piotr Łącz.

Z kim Piotr Łącz będzie trenował?

Mogłoby się wydawać, że większość nowych nabytków stajni, szczególnie tych młodszych, głównym trenerem będzie, powiązany z grupą doświadczony szkoleniowiec Fiodor Łapin. Tak się jednak nie stanie, a Piotr Łącz dalej będzie kontynował współpracę z trenerem klubu Puncher Cieszyn.

Warunki fizyczne i kategoria wagowa na zawodowym ringu

Piotr Łącz w boksie olimpijskim reprezentował kategorię ciężką i dalej będzie kontynował przygodę z królewską kategorią, aczkolwiek w przyszłości pewnie będzie rozważana zmiana kategorii na niższą, ponieważ zawodnik legitymuje się przeciętnym, jak na wagę ciężką wzrostem – 181cm. Piotr Łącz w dorobku ma między innymi brązowy medal z imprezy rangi mistrzowskiej (w Polsce) i bardzo mocno bije jak na naszego krajowego podwórka standardy. Miejmy nadzieje, że Piotr Łącz będzie co najmniej solidnym zawodnikiem, a my życzymy mu przede wszystkim zdrowia i sukcesów na ringach zawodowych.


Podoba Ci się? LUBIĘ TO? Podziel się z przyjaciółmi!
1
Marcelina Wróblewska
Wieczna optymistka, na co dzień zajmująca się marketingiem. Od czasu do czasu tworzę publikację na kilku portalach, co sprawia mi satysfakcję i frajdę.
Jeden komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *