Piłka ręczna: z kim zagramy z kolejnej fazie turnieju?


0

Po kapitalnym spotkaniu przeciwko reprezentacji Brazylii nasza reprezentacja poznała przeciwników, z którymi przyjdzie im konkurować w kolejnym etapie rozgrywanego w Egipcie turnieju.

Z kim Polska zagra w kolejnym etapie mistrzostw świata w piłce ręcznej?

Nasi szczypiorniści trafili do grupy pierwszej, a jej skład prezentuje się następująco:

  • Hiszpania,
  • Brazylia,
  • Polska,
  • Niemcy,
  • Węgry,
  • Urugwaj.

Z Hiszpanią i Brazylią nasza reprezentacja mecze rozgrywała w poprzednim etapie turnieju, także zmierzy się z: Niemcami, Węgrami i Urugwajem.

Jakie są szanse na playoffy?

Patrząc na grę naszych reprezentantów w poprzedniej fazie rozgrywek, bez cienia wątpliwości można stwierdzić, że nasza kadra jest w naprawdę świetnej formie, a jednobramkowa porażka z czołową drużyną świata (Hiszpanią) była zapowiedzią, fantastycznego występu z Brazylią. W nowej – połączonej grupie, liczą się dwa ostatnie spotkania, czyli nasi piłkarze ręczni zaczną zmagania z dwoma punktami. Komplet punktów, czyli 4 punkty posiada reprezentacja Węgier. Niemcy, podobnie jak my, bo dwa punkty, Hiszpania trzy, Brazylia jeden, a reprezentanci z Urugwaju 0.


Podoba Ci się? LUBIĘ TO? Podziel się z przyjaciółmi!
0
Marcelina Wróblewska
Wieczna optymistka, na co dzień zajmująca się marketingiem. Od czasu do czasu tworzę publikację na kilku portalach, co sprawia mi satysfakcję i frajdę.
0 komentarzy

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *