MŚ świata w piłce ręcznej Polska przegrywa do przerwy z reprezentacją Węgier


0

O 18:00 rozpoczął się niezwykle ważny mecz dla reprezentacji Polski w piłce ręcznej przeciwko reprezentacji Węgier. Polska, żeby zapewnić sobie awans do dalszego etapu turnieju i nie oglądać się na inne zespoły, które znajdują się z nami w grupie musi rozprawić się kolejno: z Węgrami, a następnie z Niemcami. W pierwszej połowie tego spotkania największym problemem naszych reprezentantów są indywidualne, które znacząco ułatwiły grę Węgrom. Na plus po pierwszych 30 minutach zdecydowanie bramkarz Adam Morawski, a także świetnie dzisiaj rzucający z dystansu Tomasz Gębala. Po drugiej stronie fantastyczne spotkanie rozgrywa Lekai.

Wynik 1 połowy: Polska 10:16 Węgry

Składy:

Polska: Chrapkowski, Czuwara, Daszek, Dawydzik, Gębala M, Gębala T, Kornecki, Krajewski, Majdzinski, Morawski, Moryto, Olejniczak, Pilitowski, Przybylski, Sicko, Walczak.
Węgry: Ancsin, Banhidi, Bodo, Boka, Hanusz, Hornyak, Lekai, Mathe, Mikler, Nagy, Rodriguez, Rosta, Sipos, Sunajko, Szita.

Podoba Ci się? LUBIĘ TO? Podziel się z przyjaciółmi!
0
Marcelina Wróblewska
Wieczna optymistka, na co dzień zajmująca się marketingiem. Od czasu do czasu tworzę publikację na kilku portalach, co sprawia mi satysfakcję i frajdę.
0 komentarzy

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *