Nauczyciel historii od 1996 roku. Uczył WOS, języka angielskiego i informatyki we wszelkiego rodzaju szkołach (miejskie i wiejskie, szkoły podstawowe, gimnazjum, liceum a nawet zerówka), publiczne i niepubliczne…

Ukończył Uniwersytet Gdański na wydziale filologiczno-historycznym. Do 2010 uczył historii w Gdańskich Szkołach Autonomicznych, pierwszych szkołach niepublicznych na Pomorzu. Następnie przeprowadził się do Warszawy, gdzie rozpoczął pracę w Instytucie Badań Edukacyjnych. Był autorem i współautorem poradników dla nauczycieli, prowadził szkolenia dla nauczycieli – głównie dotyczących zagadnień nowoczesnej dydaktyki a także wykorzystania nowych technologii na zajęciach historii.

Od 2013 roku razem z żoną Beatą założył innowacyjną szkołę podstawową „Akademia Dobrej Edukacji”, która ma swoją siedzibę w Warszawie na ul. Górczewskiej 13. Obecnie jest jej dyrektorem. Jedną z podstawowych zasad szkoły jest indywidualizacja nauki, nowoczesne metody i wykorzystanie nowych technologii.

Od 2012 roku działa dla międzynarodowego stowarzyszenia nauczycieli historii Euroclio, dzięki któremu uczestniczy w wielu projektach dotyczących nauczania historii. Od września 2017 roku współprowadzi podcast EdugadkiStrona otwiera się w nowym oknie.
No i na koniec: tata licealisty i ucznia piątej klasy szkoły podstawowej, kibic Arsenalu Londyn.